Hamur İşi Tarifleri

Yeme, İçme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Yok
  • Version 4.160906
  • Dil Türkçe
  • Firma MNBDEV
Mobil cihazınız sizlere en güzel pasta tariflerini sunuyor.

Birbirinden lezzetli onlarca tarif ile sofralarınızı daha da zenginleştirebilirsiniz. Yapacağınız pastaların malzemelerini, hazırlanışını, püf noktalarını sizlere tek bir başlık altında sunmayı başaran Hamur İşi Tarifleri uygulaması ile misafirlerinize en lezzetli hamur işi pastaları siz hazırlayın. 

Göz dolduran sofralarınız ile misafirlerinize en lezzetli pastaları siz hazırlayarak onları keyifle ağırlayabilirsiniz. Uygulamamızın en keyifli özelliklerinden biri olan tarif defterim özelliği, bu özellik sayesinde yaptığınız pastalarınız hakkında çeşitli notlarınızı buraya yazabilir ve uygulama içerisinde saklanmasını sağlayabilirsiniz. Mutfak hayatınızda büyük kolaylık sağlayacak olan Hamur İşi Tarifleri mobil uygulamasının tarif defterim özelliği; tarif notlarınızı, cihazınızda uygulama için ayrılan alanda saklarken bir yandan da tamamen erişimsiz ve size özel hale getirir. 

Uygulamaya sizde tariflerinizi göndererek, uygulamanın içeriklerine destek olabilirsiniz. Göndereceğiniz tarifler, uygulamaya eklenip, periyodik güncellemelerle; eğer isminiz ya da e-posta adresiniz belirtilerek yayınlanacaktır. Üstelik herhangi bir üyelik gerektirmez ya da ücret talep edilmez. Uygulamamız tamamen ücretsizdir ve içerikleri görüntülemek için internet bağlantısı gerektirmez.

Daha Fazla Göster
Hamur İşi Tarifleri indir